Zamknij
REKLAMA

Konkurs plastyczny POMALUJMY KAMIEŃ przedłużony do końca lipca!

12:20, 26.06.2020 | E.S
Skomentuj Konkurs plastyczny POMALUJMY KAMIEŃ przedłużony do końca lipca!
REKLAMA

Malowanie kamieni to nie tylko zabawa ale i terapia polegająca na pokrywaniu ich kolorami w różny sposób. Jest to między innymi  jedna z nowinek w dziedzinie np. zwalczania stresu. Malowanie kamieni oferuje możliwość obcowania ze sztuką. Zabawa ta ma właściwości pobudzające kreatywność, jak i relaksujące. Już nigdy nie powiemy  "przecież to tylko kamień", bo  dla mieszkańca Kamienia jakikolwiek kamień ma zupełnie inny wymiar...

Organizatorem konkursu plastycznego POMALUJMY KAMIEŃ jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim, ul.Sępoleńska 4, 89-430 Kamień Krajeński.

Celem konkursu jest rozwijanie talentów i wyobraźni dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców miasta i gminy Kamień Krajeński.

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE:

 • Nie ograniczamy tematu rysunku, ani ilości czy wielkości prac od jednego uczestnika. Mogą być to pojedyncze kamienie lub zestawy tematyczne. 
 • Praca powinna być samodzielna
 • Każdy uczestnik konkursu musi dołączyć metryczkę z informacją o autorze /  imię , nazwisko, WIEK oraz  numer telefonu  lub mail /
 • Prace należy dostarczyć najpóźniej do dnia 31 lipca 2020 roku.
 • Zgłoszenie prac dorosłych mieszkańców jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz publiczne wykorzystanie zdjęć pracy konkursowej
 • dla małoletnich uczestników konkursu ,konieczne jest również dołączenie pisemnej deklaracji / zgody, na przetwarzanie danych osobowych.
 • Przyznamy cenne nagrody dla autorów najciekawszych prac.
 • O wynikach konkursu poinformujemy na stronie  MGOK www.mgokkamienkrajenski.pl i  na FB  w pierwszych dniach sierpnia 2020r.
 • Rozdanie nagród odbędzie się w pierwszych dniach sierpnia 2020r. / dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie/
 • Przekazanie prac do konkursu KONIECZNIE po uprzednim kontakcie telefonicznym – 52/3886068 lub mailowym – [email protected] .
 •  Wystawa wszystkich prac na długi czas zagości w parku miejskim, a zgłoszone prace wrócą do autorów jeśli wyrażą taką chęć.

UWAGI:

Malowanie kamieni zaleca się malować farbami akrylowi. Przydadzą się też nieprzezroczyste markery ,dzięki którym dokładnie wykończycie nawet najmniejsze szczegóły. Warto też użyć na koniec lakieru by zabezpieczyć powierzchnię naszego dzieła przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. A teraz do dzieła!

                                           Czekamy!

                          Pokażmy  nasz  #kolorowykamień

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz