Zamknij
REKLAMA

Wernermania w pełni! Dni Sępólna Krajeńskiego w wersji live

12:36, 05.08.2020 | E.S
Skomentuj Wernermania w pełni! Dni Sępólna Krajeńskiego w wersji live - fot. archiwum artystki
REKLAMA

Pierwszy koncert tegorocznych Dni Sępólna Krajeńskiego, i przy okazji pierwszy plenerowy koncert w warunkach zaadaptowanych do sytuacji epidemiologicznej, za nami. Na amfiteatrze przy sępoleńskim molo wystąpiła Teresa Werner. Śląska piosenkarka, której popularność w naszym regionie pozwalała przypuszczać, że organizacja koncertu będzie organizacyjnym wyzwaniem.

Nasze przypuszczenia potwierdziły się w pełni i w słoneczne popołudnie 1 sierpnia wokół sceny ustawionej w samym centrum wzniesionego na wodzie amfiteatru zebrały się prawdziwe tłumy. Na szczęście obyło się bez niepożądanych incydentów, publiczność dostosowała się do obostrzeń sanitarnych, a ci dla których zabrakło miejsca na widowni skupili się pod sceną na łódkach, kajakach i rowerach wodnych. Nie zabrakło wspólnie śpiewanych refrenów, wiązanek kwiatów od wiernego fan clubu i gromkich oklasków po każdej piosence. 

Prawdziwie wielopokoleniowa publiczność, najwidoczniej spragniona koncertów, wielce zadowolona po niespełna dwugodzinnym koncercie rozchodziła się podśpiewując ulubione melodie gwiazdy Radia Silesia. Miłośników muzyki operetkowej i rozrywkowej zapraszamy raz jeszcze nad sępoleńskie molo, w najbliższą sobotę, 8 sierpnia o godzinie 17:00 – artystyczny program "Lekko, zwiewnie i z humorem" to kolejna z koncertowych propozycji tegorocznych Dni Sępólna Krajeńskiego. Do zobaczenia!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst - Michał Pick
Fot. - archiwum artystki

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

   z koncertu z koncertu

2 0

Koncert owszem ładny ale publiczność nie była tak wspaniała jak piszecie. Zbyt wcześnie wyszła z koncertu ponieważ po występie p.Werner na akordeonie grał jeszcze kilka ładnych kawałków muzyk z Serbii. Można powiedzieć ,że grał do pustej widowni. WSTYD mieć taką publiczność , która nie wie ,że podczas koncertu nie należy wychodzić. 21:33, 05.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz