Zamknij

Karnawałowe szaleństwo w Sypniewie

21:30, 16.02.2021 | E.S
Skomentuj Karnawałowe szaleństwo w Sypniewie - fot. WDK Sypniewo
REKLAMA

Karnawał to czas wspólnych zabaw i tańców, spotkań w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół, a także pysznego jedzenia. Tegoroczny karnawał odbywał się w reżimie sanitarnym, ale to nie przeszkodziło nam w świetnej zabawie.

Wiejski Dom Kultury w Sypniewie postanowił wyjść naprzeciw i pomóc w organizacji balów karnawałowych w Przedszkolu i Szkole Podstawowej w Sypniewie. Dzięki temu WDK bawił się na 8 balach karnawałowych, a nie na jednym jak by to miało miejsce w normalnych czasach.

Pierwsze  bawiły się maluchy z Przedszkola w Sypniewie. Instruktor z WDK w Sypniewie odwiedziła Żabki, Jeżyki i Krasnale. Dla bezpieczeństwa każda grupa bawiła się w swojej sali. Pomieszczenia były pięknie przystrojone, a dzieciaczki kolorowo poprzebierane, nogi same rwały się do tańca. Balowaliśmy, aż wióry leciały.

W ostatnim tygodniu karnawału imprezowy huragan z WDK Sypniewo przeszedł przez Szkołę Podstawową w Sypniewie. Przez trzy dni udało się odwiedzić pięć klas, które z wielką radochą ruszyły w tany. Wszystkie klasy z wielką starannością pięknie i kolorowo przystroiły swoje pomieszczenia, a rodzice przygotowali słodki poczęstunek, a że po drodze wypadł tłusty czwartek to było podwójnie słodko.

Na szczególną uwagę zasługują barwne, zimowe i kreatywne przebrania wszystkich uczniów. Uczestnicy zajęć byli tak bardzo spragnieni zabawy i karnawałowego szaleństwa, że bardzo chętnie brali udział we wszystkich zabawach i tańcach.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, szybko kończyły się nasze wspólne zabawy, szybko skończył się karnawał. Teraz zostały nam szalone wspomnienia i oczekiwanie na wiosnę.  Wiejski Dom Kultury w Sypniewie szykuje dla was wiosenną niespodziankę więc do zobaczenia na następnych zajęciach.

tekst i fot. WDK w Sypniewie

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%