Zamknij
REKLAMA

W cyrkowym ogrodzie Ruperta i Rico

21:04, 14.06.2021 | E.S
Skomentuj fot. CKiS Sępólno Krajeńskie
REKLAMA

Wesoła para Rupert i Rico ponownie zawitała do Sępólna Krajeńskiego. Na imprezę w cyrkowym ogrodzie zgłosiły się tłumy dzieci wraz z rodzicami. To nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz gdy Rupert i Rico odwiedzają sępoleńskie dzieci, bo jak sami twierdzą maluchy tutaj są zawsze uśmiechnięte i chętne do zabawy. 

Roztańczona i rozśpiewana ferajna podążała za klaunami, które instruowały dzieci na temat bezpieczeństwa na drodze, kulturalnego zachowania i poszanowania drugiego człowieka. W nagrodę za wzorowe wypełnianie poleceń, prawidłowe odpowiedzi i entuzjazm z jakim podchodziły do kolejnych aktywności, dzieci otrzymywały cyrkowe gadżety – magiczne czapeczki, charakterystyczne, czerwone nosy, cyrkowe medale i wiele innych prezentów. Rupert i Rico do wspólnej zabawy potrafili zaangażować także rodziców czy dziadków, dzięki czemu na placu targowiska miejskiego obserwowaliśmy wielopokoleniową fiestę. Kolorowe serpentyny, kolorowe spreje do włosów, zaczarowane banknoty spadające z nieba czy mydlane bańki – dzieci harcujące w cyrkowym ogrodzie Ruperta i Rico co chwilę zaskakiwane były tego typu atrakcjami. Wszystkiemu towarzyszyła wesoła, choć przede wszystkim pouczająca w treści muzyka. Połączenie zabawy z nauką to niezaprzeczalny walor spektakli naszych gości. 

Wygląda na to, że lato się u nas zadomowiło. Cieszymy się z tego ogromnie, bo przed nami jeszcze wiele plenerowych wydarzeń z udziałem publiczności. 25 czerwca zapraszamy Państwa na kino plenerowe na sępoleńskim molo, 10 lipca spotkamy się na kolejnym Pikniku Rodzinnym, a przed nami jeszcze między innymi Festiwal Kolorów i Baniek Mydlanych, koncerty i spektakle dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo innych niespodzianek, o których będziemy informowali na bieżąco. Śledźcie naszą stronę internetową www.ckissepolno.com.pl oraz profil Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim na Facebooku, by niczego przegapić. 

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst - Michał Pick
Fot. - Michał Pick, Jacek Wojtania

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%