Zamknij
REKLAMA

Póki co marzymy. Koncert zespołu Pod Budą w Więcborku

11:29, 10.07.2021 | E.S
Skomentuj fot. Ewa Szydeł
REKLAMA

Po dłuższej przerwie, o której przyczynach nie chcemy dzisiaj nawet wspominać, na Więcborską Scenę Letnią powróciła piosenka polska w swym najlepszym wydaniu. Andrzej Sikorowski z zespołem Pod Budą, to po Krzysztofie Napiórkowskim, Grzegorzu Turnale, Piotrze Machalicy, Alicji Majewskiej czy Sławku Uniatowskim wykonawca, który zaprezentował się więcborskiej publiczności w utworach, które oprócz wspaniałej warstwy muzycznej, niosą z sobą piękne i mądre przesłanie. 

Piosenki Sikorowskiego: Ballada o ciotce Matyldzie, Ballada o walizce, Bardzo smutna piosenka retro, Cha cha dla Ani Dymnej, Gdy mnie kochać przestaniesz, Nie przenoście nam stolicy do Krakowa, a nade wszystko: Jutro znów pójdziemy na całość oraz Blues o starych sąsiadach niezmiennie oczarowują publiczność i to nie tylko tę z wiadomym peselem.

Więcborski koncert przekonał nas, że Pod Budą, mimo upływu lat, nadal bez trudu nawiązuje wyborny kontakt z publicznością i dociera do niej z swym płynącym z serca przekazem, a niepowtarzalne teksty i muzyka Andrzeja Sikorowskiego oraz kompozycje Jana Hnatowicza póki co żyją w nas. Niech tak pozostanie.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%