Zamknij

Sępoleński artystyczny sierpień - Dni Sępólna Krajeńskiego

20.01, 19.07.2021 Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Skomentuj Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
REKLAMA

Sierpień to tradycyjnie Dni Sępólna Krajeńskiego. Mieszkańcy Sępólna i okolic od lat wiedzą, że dwa pierwsze tygodnie sierpnia to prawdziwy festiwal atrakcji i niespodzianek. 

Nie inaczej będzie w tym roku – już dziś zapraszamy do uczestnictwa w „Sępoleńskim artystycznym sierpniu”. Koncerty, pokazy, spektakle, wizyty wyjątkowych gości, tego nie możesz przegapić. Przed nami między innymi widowiskowy pokaz gry na największym bębnie świata (6 sierpnia), plenerowy spektakl „Morskie opowieści” (9 sierpnia), spotkanie z teatrem dla dzieci „Szałaputki” (11 sierpnia), historyczne pokazy rycerskie (14 sierpnia), Jarmark św. Wawrzyńca (14 sierpnia), pierwszy Festiwal Światła (14 sierpnia), II edycja Festiwalu Folkloru i Tańca „What the Folk” (19-20 sierpnia), wieczór z operetką w wykonaniu artystów Arte Con Brio (12 sierpnia), koncerty: Trzeci Oddech Kaczuchy (6 sierpnia), The Last Scavenger (13 sierpnia), Pinky Loops (14 sierpnia) i Krzysztofa Koniarka (14 sierpnia) czy spotkanie z Grzegorzem Halamą  (14 sierpnia). 

Śledź nas na stronie www.ckissepolno.com.pl oraz na profilu facebookowym Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wpisz „Sępoleński artystyczny sierpień” w kalendarz, dodaj do ulubionych, bądź na bieżąco!

Dni Sępólna Krajeńskiego

Dni Sępólna Krajeńskiego

(Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

??????

2 2

Czy będzie TUSK na molo ?🤣🤣🤣 21:09, 19.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aa

2 0

Tak, będzie Tusk. Mało tego. Transmitować to będzie TVN a pytania będzie zadawać dziennikarz GW. Pasuje pisiorki, czy o czymś zapomniałem? Chciałem spełnić wasze najskrytsze marzenie. 14:53, 20.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%