Zamknij
REKLAMA

Polish Boogie Festival tuż, tuż

21:23, 20.07.2021 | URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE
Skomentuj Polish Boogie Festival
REKLAMA

Już w najbliższy czwartek w Człuchowie rusza Polish Boogie Festival. Jest to największa tego typu impreza w Europie Środkowo–Wschodniej. Tegoroczna edycja będzie już siedemnastą w historii festiwalu.

Widzowie spragnieni dobrej zabawy w rytmach boogie woogie z pewnością zacierają już ręce. Rok temu z powodu pandemii impreza organizowana była jedynie w formule on-line. Teraz wszystko wraca do tradycyjnej formuły.

– Wszystko na starych dobrych zasadach, czyli dużo muzyki, dużo fortepianów, dużo tańca, dużo pin-upu, dużo sportów motorowych, czyli wyścigi cafe racerów. To wszystko się odbędzie w formie stacjonarnej – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie, a jednocześnie współorganizator festiwalu.

Inauguracją tegorocznej edycji będzie koncert, który odbędzie się w czwartek (22.07) o godzinie 20.00 w kompleksie Canpol na przedmieściach Człuchowa. W piątek (23.07) artystów będzie można oglądać od godziny 19.00 w Człuchowie na Polanie Rodzinnej w Lasku Luizy. W sobotę (24.07) o godzinie 10.00 na zamkniętym odcinku drogowym przy ulicy Jerzego z Dąbrowy odbędą się wyścigi zabytkowych motocykli. Koncert finałowy odbędzie się również w sobotę o godzinie 19.00, tradycyjnie na Polanie Rodzinnej.

W tym roku na festiwalowych scenach wystąpią między innymi: Kateřina Steinerová & Her Swing Boys, Lasse Jensen, Robert Roth, Dry Riverbed Trio, Żuki Rock and Roll Band, The Real Gone Tones, The Harpagans, Boppin' B, John Lindberg Trio oraz gospodarze – Boogie Boys.

Szczegóły na: https://polishboogie.com/

(URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%