Zamknij

Ferie odkrywców – zajęcia dla dzieci w M-GOK w Kamieniu

19:19, 10.01.2022 | tekst M-GOK w Kamieniu
Skomentuj
REKLAMA

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim przygotował ciekawą ofertę i zaprasza dzieci na zimowe zajęcia pod hasłem „Ferie odkrywców”.

To będzie niezapomniany tydzień pełen odkryć i eksperymentów! W feryjnej ofercie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybrać dla dziecka (w wieku od siedmiu lat wzwyż) tygodniowe zajęcia w jednej z dwóch grup, które będą się spotykać od poniedziałku do piątku (17-21 stycznia). W programie są m.in. warsztaty z tańca jazzowego, zajęcia artystyczne, eksperymenty i doświadczenia naukowe na wesoło oraz warsztaty teatralno-lalkowe. Poza tym obie grupy w środę pojadą na wycieczkę do kina i na zwiedzanie Baszty Czarownic.

Oprócz tego odrębne zapisy M-GOK prowadzi na poniedziałkowe spotkanie szachowe dla początkujących i bardziej zaawansowanych (bez ograniczeń wiekowych) i sobotnie warsztaty taneczne (utytułowane tancerki poprowadzą lekcje tańca estradowego z elementami baletu dla dzieci wieku od pięciu lat). To dobra okazja, by przyjść i spróbować swoich sił, a po feriach będzie możliwość kontynuowania zajęć w pracowniach.

Z kolei w piątek 21 stycznia o godz. 17.00 wszyscy są zapraszani na spektakl lalkowy „Owieczka Bella” (wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona), a w sobotę – na wernisaż wystawy Olgierda Szopińskiego „Staszica Uniwersum”.

Będzie się działo! Wszystkie warsztaty i wydarzenia są bezpłatne. Będą się one odbywały w reżimie sanitarnym. Zapisy są prowadzone od poniedziałku 10 stycznia (są jeszcze wolne miejsca). Liczba miejsc jest ograniczona.

(tekst M-GOK w Kamieniu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%