Zamknij
REKLAMA

Kamień: Seniorzy przygotowują się do zakończenia roku

14:42, 30.05.2022 | .
Skomentuj fot. MGOK Kamień Krajeński
REKLAMA

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kamieniu Krajeńskim, którzy spotykają się w miejscowym M-GOK, szykują się do zakończenia roku. Dyplomy odbierze 46 słuchaczy.

Kamieński UTW działa przy Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi, a spotkania odbywają się zwykle w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu. 

W tym roku akademickim słuchacze uczestniczyli w wielu ciekawych wykładach. Na przykład fotograf Łukasz Gwiździel pokazał seniorom zdjęcia przyrody i opowiedział o pięknie okolicznych lasów. 

Z kolei Krzysztof Nichczyński, który był wykładowcą w ubiegłym tygodniu, przybliżył słuchaczom tematykę związaną z Unią Europejską. 

Poza tym studenci UTW brali udział również w wyjazdach, a 6 czerwca planują wypad do Bydgoszczy i Ostromecka. Będzie on na pewno okazją do podsumowania działań z ostatnich miesięcy. 

Niecały tydzień później, we wtorek 14 czerwca o godz. 16.00, słuchacze UTW planują uroczyste zakończenie roku. Jak podkreśla koordynator UTW Władysław Dobber, 46 osób odbierze specjalne zaświadczenia, a wszystko odbędzie się w uroczystej atmosferze. 
Spotkanie uświetni występ chóru seniorów.

Tekst: M-GOK w Kamieniu

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

00070007

2 0

Opieszalosc Prezesow nie pozwala mnie skorzystac z Natury 2000 04:36, 31.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%