Zamknij
REKLAMA

Oklaski dla małych tancerzy

18:45, 01.07.2022 | .
Skomentuj fot. MGOK Kamień Krajeński
REKLAMA

Układy choreograficzne, tańce i wspólna zumba – tak wyglądało podsumowanie sezonu warsztatów tanecznych w M-GOK w Kamieniu. Każdy młody uczestnik otrzymał dyplom i gratulacje od instruktorek oraz dyrektora.

Warsztaty taneczne w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim wystartowały w lutym i od początku miały sporą frekwencję. – Cieszę się, że nasza propozycja spotkała się z takim zainteresowaniem. Dzięki profesjonalnym instruktorkom te zajęcia mogą być na naprawdę wysokim poziomie – mówił Dominik Gostomski, dyrektor M-GOK.

Przed wakacyjną przerwą była okazja do podsumowania ostatnich miesięcy pracy. Dzieci, które trenują w trzech grupach, zaprezentowały układy choreograficzne, które ćwiczyły po okiem instruktorek: Natalii Rudnik i Klaudii Gruchały. To był pierwszy występ dzieci przed publicznością, składającą się głównie z rodziców i rodzeństwa.

Nie zabrakło dyplomów, wspólnych zdjęć i gratulacji od dyrektora. Dumni rodzice oklaskiwali pociechy, ale sami też mogli ruszyć na parkiet podczas zumby. Teraz trwa wakacyjna przerwa w spotkaniach, ale dyrektor M-GOK zapowiedział latem kilka tanecznych warsztatów plenerowych. – Będą one bezpłatne i otwarte dla wszystkich, już dziś serdecznie zapraszam – dodał.

Tekst M-GOK w Kamieniu

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%