Zamknij

Dotknij Poezji – spotkanie z Kamilą Goryńską-Chukwuezi

. 22:32, 09.08.2024 Aktualizacja: 23:58, 26.10.2025
Skomentuj Dotknij Poezji – spotkanie z Kamilą Goryńską-Chukwuezi Dotknij Poezji – spotkanie z Kamilą Goryńską-Chukwuezi - fot. Andrzej Ossowski

W środę 7 sierpnia  w bibliotece w Sępólnie Krajeńskim  miłośnicy poezji spotkali się z autorką trzech tomików wierszy panią Kamilą Goryńską-Chukwuezi. Pani Kamila pochodzi z Sępólna, na stałe zamieszkująca w Dublinie w Irlandii, gdzie uczy w polskiej szkole językowej. Choć swoje wiersze pisze od wielu lat po raz pierwszy podzieliła się nimi w sępoleńskiej bibliotece, w której przed laty pracowała.

Pani Kamila swoje tomiki przygotowuje sama od projektu, przez skład i ilustracje. Oddaje jedynie do profesjonalnej drukarni. Swój pierwszy tomik (nie wydany) zaprojektowała jako pracę na studiach bibliotekarstwa. W prezentowanych na spotkaniu wierszach znalazło się kilka z nich. Nie jest to jedyny talent autorki tomików, pamiętam, że przed laty w bibliotece miała miejsce jej wystawa prac plastycznych.

Na środowym spotkaniu wiersze recytowały panie Ewa Kozłowska, Mirella Kazimierska, w przerwach Agnieszka Szliep-Wnuk zaprezentowała muzyczne teksty poetyckie kilku autorów. Spotkanie prowadziła Joanna Jelińska.

Po spotkaniu można było porozmawiać z autorką, poprosić o autograf w tomiku  poezji.

Tekst, zdjęcia Andrzej Ossowski

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%