W sobotę w Centrum Kultury i Sztuki zjawiło się 31 młodych artystów chcących spróbować swoich, nie tylko wokalnych umiejętności, ale też gry na pianinie, perkusji, w tańcu i recytacji. Jury po przesłuchaniu wszystkich wykonawców, z których część występowała w kilku kategoriach (wykonawcy stawali przed trudnym wyborem, musieli sami zdecydować, w której kategorii chcą być oceniani, regulamin przewidywał ocenę tylko w jednej) przyznało następujące wyróżnienia i nagrody:
I miejsce Marita Grabiec z Sypniewa
II miejsce Kornelia Mazur z Chojnic
III miejsce Paulina Leda z Wałdowa
Na wyróżnienia zasłużyli: Laura Dobek i Marek Konopka oboje z Sępólna.
tekst i zdjęcia: Andrzej Ossowski
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz