Zamknij
REKLAMA

Krajeński Park Krajobrazowy w obiektywie

00:32, 28.09.2018 | Krajeński Park Krajobrazowy
Skomentuj Krajeński Park Krajobrazowy w obiektywie
REKLAMA

27 września w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. "Krajeński Park Krajobrazowy w obiektywie". Konkurs skierowany był do dzieci, młodzieży oraz dorosłych zajmujących się amatorsko fotografowaniem przyrody. 

Tematem było środowisko przyrodnicze i krajobraz kulturowy Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. W konkursie wzięło udział  21 uczestników, którzy nadesłali blisko setkę fotografii. Prace oceniała komisja powołana przez Dyrektora Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w składzie: Grażyna Witczak, Szymon Szwochert i Piotr Szumigaj. 

Jury po długich dyskusjach postanowiło nagrodzić najlepsze zdjęcie, którego autorem jest Pan Łukasz Gwiździel. Drugie miejsce zajął Pan Paweł Wróblewski, a trzecie Pan Marcin Jarski. Ponadto komisja przyznała wyróżnienie dla zdjęcia, którego autorem jest Pan Łukasz Gwiździel. Laureaci konkursu otrzymali cenne nagrody. Ponadto wszystkich fotografów nagrodzono upominkami.

Organizatorzy serdecznie dziękują za udział uczestnikom konkursu, a także komisji konkursowej zapraszając jednocześnie do licznego udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Krajeński Park Krajobrazowy.

WYSTAWA POKONKURSOWA

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia wystawy pokonkursowej, która odbędzie się w dniach od 1 do 5 października w godzinach 12:30 do 16:30, w MGOK w Więcborku, przy ul. Pocztowej 2. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za udział a laureatom gratulujemy!

(Krajeński Park Krajobrazowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

zenzen

0 0

Gratuluję i życzę jeszcze wielu ciekawych kadrów. 15:38, 01.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

--

0 0

Jak zawsze ciekawe fotki 01:07, 04.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz