Zamknij
REKLAMA

Dzień Adwentowy w Sępólnie Krajeńskim

08:20, 17.12.2018 | UM Sępólno Krajeńskie
REKLAMA
Skomentuj
Dzień Adwentowy w Sępólnie Krajeńskim - fot. UM Sępólno Krajeńskie

Już po raz trzynasty mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie i ich goście spotkali się na Dniu Adwentowym. To odpowiednik Jarmarków Bożonarodzeniowych organizowanych w różnych miastach. Sępoleńskie wydarzenie wzbogacone jest jednak o wyjątkowo ciekawą oprawę.

Dzień Adwentowy w Sępólnie Krajeńskim to nie tylko targowisko z ozdobami bożonarodzeniowymi. Na miejscu można też spotkać Świętego Mikołaja lub zrobić sobie pamiątkową fotografię na tle świątecznej scenografii. To także okazja do wspólnej zabawy i składania sobie życzeń.

- Cieszymy się niezmiernie, że tylu mieszkańców postanowiło przyjść, śpiewać z nami kolędy i cieszyć się tym wspaniałym przedświątecznym czasem - mówi Julita Maciaszek, Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Na scenie zaprezentowali się prawie wszyscy lokalni artyści. Była młodzież z sępoleńskich szkół, młodzież z ośrodków kultury w Wałdowie i Lutowie, chór parafialny, orkiestra dęta, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz podopieczni sekcji wokalnych i tanecznych działających przy CKiS w Sępólnie Krajeńskim. Życzenia świąteczne mieszkańcom złożyły także władze miasta.

(UM Sępólno Krajeńskie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone