Zamknij
REKLAMA

Artyści dla Wiktorii – koncert charytatywny

22:12, 11.03.2019 | MGOK Kamień Krajeński
REKLAMA
Skomentuj
Artyści dla Wiktorii - koncert charytatywny

9 marca w Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbył się koncert charytatywny pn. Artyści dla Wiktorii. Wiktoria to 11-letnia mieszkanka Dąbrowy w gminie Kamień, która straciła rękę i potrzebuje protezy.

W koncercie udział wzięli artyści: Jakub Cichocki - iluzjonista, wokaliści – Aleksandra Kazmierczak i Darek Buczek oraz Roomx & Sebastian Sikorski. Ponadto odbyła się licytacja obrazów powstałych w pracowni Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim. Grupa Wena malująca, od wielu już lat, pod okiem plastyka Ireneusza Jelińskiego przekazała na licytację swoje prace. Ze sprzedaży 17 sztuk obrazów uzyskano kwotę 3 tysięcy złotych. Nie zawiedli również fani zespołu  Roomx, którzy licytowali i śpiewali z zespołem stare i najnowsze kawałki. Roomx to Mateusz Straszewski oraz Sebastian Sikorski, i ten drugi, po zakończeniu występu  powiedział do zgromadzonej publiczności tak:

- Jestem ojcem 9-letniego Dominika, który od urodzenia zmagał się z ciężką chorobą. I nam, i naszemu dziecku  pomagano przez zbiórkę pieniążków na leczenie naszego dziecka. U nas wszystko skończyło się dobrze. A dzisiaj jestem w Kamieniu... Zostały nam pieniądze... więc nie mogłem inaczej. Nie chciałem trzymać kasy na czarną godzinę skoro lekarze mówią, że jest ok. A Wiktoria potrzebuje ich bardziej. Wiem, jaki to ciężar dla rodziców kiedy jest taki problem. Nieprzespane noce. Łzy, bo nie było kasy....

Na scenę wszedł Dominik z puszką pieniążków, których już na szczęście na leczenie nie potrzebuje i … podarował je Wiktorii.

(MGOK Kamień Krajeński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone