Zamknij
REKLAMA

Niedziela Palmowa

21:26, 14.04.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Niedziela Palmowa - fot. Marcin Misiak

Dzisiejsze uroczystości Niedzieli Palmowej rozpoczęły w kościele katolickim najważniejszy, najbardziej uroczysty okres w roku liturgicznym, Wielki Tydzień. Na pamiątkę przybycia Jezusa na Święto Paschy do Jerozolimy wierni przynieśli do kościoła Palmy będące symbolem odradzającego się życia.

Tradycyjnie w Niedzielę Męki Pańskiej ulicami Sępólna przeszedł barwny orszak niosący kolorowe palmy. Procesja z palmami wyruszyła z targowiska miejskiego, a zakończyła się w kościele parafialnym pw. św. Bartłomieja.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone