Zamknij

Dzień Dziecka w Kamieniu

14:10, 03.06.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Dzień Dziecka w Kamieniu - fot. MGOK Kamień Krajeński

Sobotni Dzień Dziecka w Kamieniu Krajeńskim przygotowany został we współpracy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury z Samorządem Mieszkańców Kamienia.

W parku przed Ośrodkiem  Kultury powstał tego dnia  wielki plac zabaw, w  którym do dyspozycji dzieci miały darmowe atrakcje: kącik malucha, a tam łowienie rybek, rzuty ringo i inne zabawy.  Kocyki i namiot również okazały się przydatne, by schować się przez upałem lub odpocząć.

Nie mogło się też obyć bez wielkich dmuchanych skakańców. Kolejka chętnych dzieci nie miała końca. Malowanie buziek, zwierzątka i kwiatki z balonów to również stałe punkty wszelkich festynów, więc były i tutaj. Malowaliśmy nie tylko buźki dzieciom. Malowały też dzieci farbami na streczu. I tak powstała wielka ozdoba parku.

Nowością na takiej imprezie była fotobudka, która pracowała nieustannie. Wybór śmiesznych gadżetów był tak duży, że nie jedno dziecko dostało oczopląsu.  Pamiątkowych zdjęć z logo MGOK i herbem Kamienia zrobiono blisko 200 sztuk.

Były i tańce! Grupa dzieci uczęszczająca na zajęcia hip hop miała swój debiut - wytańczyła swój pokazowy układ taneczny. Maluszki dały czadu. Po nich Panie uczęszczające na zumbę - wraz ze swoimi dziećmi - pokazały jak wyciskają  siódme poty. Szacun!

Pan Adam Jankiewicz z firmy „FORET – wycinka i pielęgnacja drzew” przybył  do dzieci  z  największą atrakcją.  Linowa wspinaczka po drzewie... ha to dopiero było coś – unieść się ponad wszystkich, pofrunąć niczym ptak. Najpewniej dla tych odważnych dzieci będzie to niezapomniane przeżycie na długo. A Pan Adam zapewnił nas, że jeszcze nie raz w Kamieniu powtórzymy takie linowe jazdy!

Każde dziecko otrzymało również darmową watę cukrową,  lody i  kiełbaskę z grilla. Częściowo  darmowy poczęstunek dla dzieci sfinansowali Panowie:  Jacek  Kucharski i Pizzernia Roberto.

Całość imprezy sfinansowana ze środków MGOK  oraz Samorządu Mieszkańców Kamienia. Pracownicy MGOK dziękują każdemu  kto przyczynił się, by ten dzień dziecka był tak niezwykły.

tekst i fot. MGOK Kamień Krajeński

REKLAMA
(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone