Zamknij
REKLAMA

Jak nie czytam, jak czytam

13:31, 12.06.2019 | E.S
Jak nie czytam, jak czytam - fot. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią
REKLAMA

Akcja czytelnicza "Jak nie czytam jak czytam" jest już IV edycją. Polega na wspólnym czytaniu książek w całej Polsce w jednym czasie, 7 czerwca o godz. 10:00.Cieszy się ona bardzo dużą popularnością. Filia Dziecięca w Nakle również włączyła się do tej akcji.

Głównym jej celem jest promocja czytelnictwa oraz stworzenie naszym czytelnikom warunków do czytania i możliwości "dotknięcia" każdej książki, w każdych warunkach. Czytamy wszędzie; w domu, ogrodzie, pociągu, autobusie i w bibliotece. Ten dzień był właśnie wspaniałą okazją do tego, aby spotkać się w naszej bibliotece i wspólnie poczytać książki. Czytał mały i dorosły czytelnik, rodzic i dziecko. Każdy z nich mógł wybrać książkę o takiej tematyce jaką lubi. Naszym czytelnikom dajemy taki wybór, ponieważ posiadamy bogaty księgozbiór, z którego chętnie korzystają. 

Czas z książką to magiczny czas, który daje nam wiele emocji i przeżyć. Jest czasem, który przenosi nas do innego świata, pobudza naszą wyobraźnię,dzięki której możemy znaleźć się w centrum wydarzeń i razem z bohaterami książek przeżywać ich historie.

Za rok zaprosiliśmy również wszystkich naszych czytelników do wzięcia udziału w tej akcji. 

Autor: Iwona Pięta - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA