Zamknij

Tak szybko...

20:56, 16.06.2019 | Grzegorz Tomasik
REKLAMA
Skomentuj
fot. Grzegorz Tomasik

Tak szybko mija czas.

- Wiesz - mówi tata - tu u nas w Wiśniewce za mojego życia zniknęło 20 oczek wodnych. 

Tak szybko mija czas.

- Żurawie już odlatujo, kaczki już odlatujo - mówi bohater filmu o fotografie z Podlasia Wiktorze Wołkowie - Pozałatwiali wszystkie sprawy i pojechali.

Tak szybko mija czas.

Koleżanka przysłała mi zdjęcie maków i chabrów. Mówię do niej: - Ale ostrość Ci poszła na krzak z tyłu. A ona: - Nieważne! Rano zrobiłam zdjęcie, a po południu wyszedł facet i wszystko skosił.

Tak szybko mija czas.

Tej wiosny tak znienacka... prawie nastąpiłem na bobra nad Wisłą. Po chwili on zsunął się ze skarpy i dał szybkiego nura. Jeszcze kilka dni i rozpłynie się ona - pani wiosna - w lecie. 

Cieszę się kadrami z krajeńskiej zimy i wiosny. Tak szybko je robiłem. Cieszę się jeszcze bardziej tymi czerwcowymi dniami, gdy światła przybywa, a wieczory bywają ciepłe. W sztafecie akacja, jaśmin i lipa chcą upiększyć życie. 

Niech to, co dobre tak szybko nie mija...!

(Grzegorz Tomasik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

GregGreg

0 0

Było do przewidzenia, że historia zatoczy koło. Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa mówi: "Osuszało się każdy teren, bez refleksji czy trzeba to robić, czy nie trzeba. Dlatego teraz naprawiamy ten błąd i ruszamy z programem dofinansowania oczek wodnych, stawów." (Źródło: www.money.pl) 16:52, 17.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

maki i chabrymaki i chabry

3 0

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy [..]. Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy... Świetne kadry ❤️

20:00, 05.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone