Zamknij
REKLAMA

Emilia Pawłowska w Magazynie Bistro [FOTO]

20:29, 02.07.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Emilia Pawłowska w Magazynie Bistro - fot. Justyna Szczotka

14 czerwca na kameralnej scenie w ogrodzie, w złotowskim Magazynie Bistro Emilia Pawłowska w doborowym towarzystwie bydgoskich muzyków: Maciej Olesiński – gitary, Jarosław Gajewski – instrumenty klawiszowe, Bartek Werachowski – gitara basowa, Alan Balcerowski – saksofony i Patryk Dolepski – perkusja, zaprezentowała wybrane utwory w smoothjazzowych interpretacjach z debiutanckiej „Czas nas uczy pogody” oraz sięgnęła po autorski repertuar, nad którym obecnie pracuje.

W Złotowie po raz pierwszy na scenie zabrzmiały autorskie piosenki wokalistki m.in. elektryzująca „Zniewolona”, liryczna ballada  „Zimno mi” czy  bossa nowa pt: „Erotyk”.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

GregGreg

16 1

Ta fotorelacja sama tworzy i ukazuje intrygujący nastrój koncertu. Takiej promocji wykonanej dobrą ręką artyści z Sępólna czy powiatu w sumie mogą pozazdrościć. Część dużych imprez w województwie za kilkadziesiąt tysięcy złotych liczy na wzorową promocję za pomocą kogoś, kto przy okazji smartfonem pstryknie. Da się zrobić "komórką" artystycznie, ale na ogół się nie daje, ale w projekcie "tanio" lub bezkosztowo wygląda bardzo dobrze. Tu widać dużo włożonego serca-nie o finanse zapewne chodziło. I właśnie to wydarzenie tak pokazane, przyciąga i do śpiewania, i do fotografowania! 23:14, 02.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kamakama

3 0

koncert był rewelacyjny i ogród w Magazynie - pięknie - gratuluję 11:48, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone