Zamknij
REKLAMA

Koncertowa sobota nad Mochlem

12:45, 15.07.2019 | E.S
Skomentuj Koncertowa sobota nad Mochlem - fot. MGOK Kamień Krajeński
REKLAMA

W sobotę 13 lipca na scenie amfiteatru w Kamieniu Krajeńskim odbyły się koncerty zespołów młodzieżowych.

Jako pierwszy wystąpił zespół  Alien Eye Contact, utworzony rok temu! Podczas niezobowiązującego wspólnego jamowania doszli do wniosku ,że czas się w końcu pochwalić tym co stworzyli. Zespół o tajemniczej nazwie, trochę dziwnej, trochę śmiesznej i trochę kosmicznej! Kosmicznej, bo dokładnie taka jest ich muzyka. Grają trochę rocka, trochę elektronicznych brzmień,  jest i punk oraz funk. Jezioro Mochel w Kamieniu, to miejsce, w którym zaczynali 11 lat temu jako zespół Vis Maior. Jednak tym razem bez rockowych coverów, a z własną muzą w kosmicznym stylu, który nie ma ograniczeń gatunkowych. Myślę że Ci, którzy pamiętają Vis Maior trochę się zdziwili.

W składzie zespołu :

  • Adam Popielski         -  wokal              
  • Marcin Paszkiewicz   - gitara              
  • Filip Hoppe                - perkusja          
  • Wiktor Kardasiński    - klawisze

Jako drugi wystąpił zespół GOOOD, który powstał w lutym 2017 roku. Na początku jego rdzeń tworzyło dwóch muzyków: January Porębski (gitara prowadząca, wirtuoz gitary, laureat wielu znaczących konkursów gitarowych w Polsce oraz Kacper Kobus (półfinalista programu Must Be The Music)  i wokalista Przemek Siciarz. Kilka miesięcy później do formacji dołączyli: Bartosz Straszewski (gitara basowa) oraz Marek Konopka (perkusja).

Dzięki odpowiedniemu połączeniu charakterów, zaangażowania i pasji oraz różnorodnych doświadczeń i upodobań muzycznych zespół odnalazł swój własny styl, inspirując się szeroko pojętą muzyką rockową i metalową.

Tekst i fot. MGOK Kamień Krajeński

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz