Zamknij
REKLAMA

Wakacyjne atrakcje biblioteki

12:36, 25.07.2019 | E.S
Skomentuj Wakacyjne atrakcje biblioteki
REKLAMA

Bajkowe opowieści, konkurs plastyczny, test wiedzy i widowisko plenerowe – to atrakcje jakie dla dzieci przygotowała na wakacje Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim. Na niektóre formy zajęć są jeszcze wolne miejsca.

Od przyszłego tygodnia rusza dwutygodniowy turnus zajęć z bajkową książką. Wszystko to pod hasłem „Jestem Europejczykiem”. Zajęcia będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 13.00 w grupach zorganizowanych. Niestety na te zajęcia miejsc wolnych już nie ma.

Zainteresowani mogą za to wziąć udział w dwóch konkursach. Pierwszy – plastyczny, do którego zgłoszenia są przyjmowane do 2 sierpnia. Rozstrzygnięcie odbędzie się 8 sierpnia. Drugi konkurs to test znajomości sępoleńskich baśni. Sam sprawdzian odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 10.00. Zainteresowani powinni jednak zgłosić chęć udziału do 29 lipca. Test znajomości baśni sępoleńskich adresowany jest do dzieci w wieku 7-10 lat.

Zwieńczeniem projektu będzie plenerowy spektakl. 8 sierpnia o godzinie 17.00 w centrum Sępólna Krajeńskiego zostanie wystawione widowisko zatytułowane  „O trzech zaklętych królewnach”. Wstęp wolny

źródło: Gmina Sępólno Krajeńskie

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz