Zamknij
REKLAMA

Koncert Sławka Uniatowskiego w Więcborku [FOTO]

02:52, 29.07.2019 | E.S
Skomentuj Koncert Sławka Uniatowskiego w Więcborku
REKLAMA

Lato w Więcborku to nie tylko piękna okolica, jeziora, lasy i urokliwe zakątki przyciągające turystów z całej Polski. To także ciekawe propozycje Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, wakacyjnych spotkań z muzyką. Jedną z nich, był niedzielny koncert Sławka Uniatowskiego, promującego swój debiutancki album Metamorphosis.

Na występ Uniatowskiego do Więcborka ściągnęły tłumy mieszkańców, turystów i fanów wokalisty z wielu różnych, okolicznych i tych bardziej odległych,  miejscowości. Podczas koncertu publiczność miała okazję posłuchać, między innymi, takich utworów, jak "Blisko", "Honolulu" czy znanego z serialu "M jak Miłość" - "Każdemu wolno kochać". Pochodzący z Torunia piosenkarz, kompozytor i multiinstrumentalista przypomniał także znakomite piosenki znakomitych Zbigniewa Wodeckiego i Andrzeja Zauchy. Wymiaru, płynącej prosto z serca, muzyce Uniatowskiego przydali, towarzyszący wokaliście świetni instrumentaliści, Rafał Stępień pianista, basista Paweł Puszczało i perkusista Błażej Gawliński.

To było jedno z niezapomnianych wakacyjnych spotkań z więcborską sceną muzyczną. Klimatyczny koncert. Czekamy na kolejne.

fot. Magdalena Szydeł, Ewa Szydeł 

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

aaxaax

1 3

z fotorelacji można było wybrać z 10 zdjęć, a nie 52 praktycznie takie same. 08:54, 30.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz