Zamknij
REKLAMA

Powrót Pomorza i Kujaw do Polski 1918-1920

09:44, 25.09.2019 | E.S
Skomentuj
Powrót Pomorza i Kujaw do Polski 1918-1920 - fot. Andrzej Ossowski
REKLAMA

Na wystawę o tym tytule Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Młodzież Zespołu Szkolno -Przedszkolnego wraz z Miejsko -Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprosiła mieszkańców miasta i gminy. Wystawa powstała w ramach projektu „Przystanek Niepodległa” realizowanego przez młodzież Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu, pod opieką Aleksandra Atamańskiego.  Patronat honorowy nad wystawą objął pan poseł Bartosz Kownacki. 

Na wystawie zaprezentowano prace plastyczne uczniów szkoły, kilkanaście plansz ze zdjęciami, dokumentami i hasłami odwołującymi się do wydarzeń z lat odzyskiwania Niepodległości Pomorza i Kujaw. Dodatkowo można było zapoznać się ze  zdjęciami przedstawiającymi Kamień w dawnych czasach.

Przed otwarciem wystawy uczennica z tej szkoły przywitała gości, wśród których był pan poseł Bartosz Kownacki, Przewodniczący Rady Miasta Kazimierz Warylak, Burmistrz Wojciech Głomski, dyr. szkoły pani Beata Gwizdała, radni i wielu mieszkańców miasta. Uroczystego otwarcia wystawy dokonali wspólnie poseł, burmistrz i uczeń szkoły.

A. Ossowski

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz