Zamknij
REKLAMA

Rozśpiewaj się dla ludzi - podsumowanie

12:52, 24.10.2019 | E.S
Skomentuj
Rozśpiewaj się dla ludzi - podsumowanie - fot. MGOK Kamień Krajeński
REKLAMA

Grupa nieformalna "Orzełki" przy współpracy z Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprosiła mieszkańców gminy na finał projektu "Rozśpiewaj się dla ludzi".  W piątek 18.10.2019 r. w sali widowiskowej zebrali się wszyscy uczestnicy projektu i zaproszeni goście. Na wstępie w prezentacji multimedialnej przedstawione zostały fragmenty filmików nagrywanych podczas trwania całego projektu. Tego dnia powstałe grupy wokalne tj: grupa wokalna z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim, grupa wokalna z Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu, grupa wokalna z  Świetlicy Wiejskiej w Orzełku oraz grupa wokalna z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce zaprezentowały efekty 3 miesięcznej pracy warsztatowej.

 Projekt był wspaniałą okazją dla uczestników do spróbowania swoich sił w śpiewaniu. Mogli poznać ćwiczenia dykcyjne, emisyjne, oddechowe i otrzymać wiele przydatnych wskazówek od instruktora wokalnego. Jednak nie tylko to było ważne. Istotna  była również wspólna integracja, działanie i dobra zabawa.

Jako grupa nieformalna mamy nadzieję, że powstałe dzięki projektowi grupy wokalne utrzymają się jako zespoły w poszczególnych placówkach kulturalnych.

Projekt dofinansowany jest ze środków programu "Działaj lokalnie" 2019 Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropi w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Debrznie.

MGOK Kamień Krajeński

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz