Zamknij
REKLAMA

Magia teatru - lalka teatralna

13:58, 06.11.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Magia teatru - lalka teatralna - fot. MGOK Kamień Krajeński

W konkursie plastycznym „Magia teatru-lalka teatralna”, zorganizowanym w ramach XXV Gminnego Przeglądu Twórczości Teatralnej MIM-2019 wzięły udział placówki z gminy Kamień, które wraz z dziećmi przygotowały prace konkursowe. Celem konkursu było: rozbudzenie zainteresowania teatrem lalek, promowanie działalności kulturalnej MGOK w Kamieniu oraz stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych dzieci.

Jury w składzie:

  • Barbara Sobotka – kierownik działu teatralnego KPCK w Bydgoszczy,
  • Wioleta Górska-Nowik – instruktor teatralny,
  • Urszula Brycka – Dyrektor Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Kraj.,
  • Aleksandra Szmaglińska – instruktor teatralny w MGOK Kamień,
  • Ireneusz Jeliński – plastyk w MGOK Kamień,

oceniło 32 lalki teatralne - kukiełki w trzech kategoriach wiekowych przyznając następujące nagrody:

w kategorii przedszkoli:

  • I miejsce dla Mai Sobieszczyk za lalkę Pyzę z bajki „Wędrówki Pyzy”
  • II miejsce dla Filipa Gappy za lalkę Taballuga z bajki”Taballuga”
  • III miejsce dla Adama Surdyka za lalkę Spangeboba z bajki „Spangebob”

wyróżnienie:

  • dla Wiktorii Surdyk za lalkę Czerwonego Kapturka z bajki „Czerwony Kapturek”
  • dla Zosi Gappa za lalkę Elzy z bajki „Kraina Lodu”
  • dla Magdaleny Deja za lalkę Myszki Minnie z „Bajki o Myszce Mikki”

w kategorii klas I-III :

  • I miejsce dla Filipa Stryszyka za lalkę Reksia z bajki „Reksio”
  • II miejsce dla Anny Adamczyk za lalkę Pippi z bajki „Pippi Langstrumpf”
  • III miejsce dla Kamila Sobieszczyk za lalkę Pionokio z bajki „Pinokio”

wyróżnienia:

  • dla Konrada Surdyk za lalkę Zorro z filmu „Zorro”
  • dla Oliwii Narloch za lalkę Śpiąca królewna z bajki „Śpiąca królewna”

w kategorii klas IV – VI :

  • I miejsce  dla Juliana Giłki za lalkę Jacka Sparrow z filmu” Piraci z Karaibów”
  • II miejsce dla Marii Kałaczyńskiej za lalkę Zgredek z filmu” Harry Potter”
  • III miejsce dla Marii Adamczyk za lalkę Rybaka z „Bajki o rybaku i złotej rybce”

wyróżnienia:

  • dla Anielki Kałaczyńskiej za lalkę Baranka z bajki „Baranek Shon”
  • dla Hanny Pacholczyk za lalkę Wróżki z bajki „ Kopciuszek”
  • dla Alicji Zygmańskiej za lalkę Roszpunki z bajki” Roszpunka”
  • dla Wiktora Czapiewskiego za lalkę Jeżyka z „Bajki o jeżu Heniu”

Nagrody wręczone zostaną w dniu 7 listopada o godz. 9:30 w MGOK w Kamieniu Krajeńskim.Zapraszamy jednak wszystkie dzieci , które brały udział w konkursie plastycznym bo dla wszystkich dzieci jest również nagrodą udział w spektaklu teatralnym Teatru Władcy Lalek ze Słupska.

MGOK Kamień Krajeński

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone