Zamknij
REKLAMA

W Wałdowie już święta

14:14, 03.12.2019 | E.S
Skomentuj W Wałdowie już święta - fot. Michał Pick CKiS
REKLAMA

Wiejski Ośrodek Kultury w Wałdowie już gotowy na święta Bożego Narodzenia. Będący w podróży Święty Mikołaj właśnie Wałdowo wybrał jako swój pierwszy przystanek. Szczególnie zadowolone z takiego obrotu spraw były mieszkające w Wałdowie dzieci.

Zasłużyły sobie one jednak na takie wyróżnienie chociażby swoim zaangażowaniem w bożonarodzeniowe jasełka, które zainaugurowały niedzielne spotkanie. Historia narodzin Jezusa wzbogacona została świątecznymi piosenkami, które wprowadziły nas w refleksyjny nastrój, jednocześnie uświadamiając, że święta są już tuż, tuż. Dookoła żywej szopki przechadzały się alpaki, koń i sympatyczna kózka przyozdobiona mikołajową czapeczką. Świąteczny nastrój podtrzymał występ zespołu Na Góralską Nutę, który zaprezentował się z programem ?Oj, maluśki, maluśki?. 

Nie zabrakło więc najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Nie zabrakło też ciepłego posiłku i łamania opłatkiem. Pozostało czekać jedynie na śnieg i pierwszą gwiazdkę. My już teraz wpatrujemy się w niebo, choć jak na razie widać jedynie sanie Świętego Mikołaja, który właśnie opuszcza Wałdowo.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst/fot. - Michał Pick

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

aa

3 3

Zostawcie w spokoju te biedne zwierzęta! Ludzie się bawią, a zwierzaki narażane są na stres. W imię czego? Nie możecie się obejść bez tych alpak? Swoje bachory poprzebierajcie za osły, świnki i co tam jeszcze, wsadźcie je do klatek i śpiewajcie im kolędy. 15:07, 03.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz