Niezwykle widowiskowe zawody motocrossowe, które odbyły się w sobotę na torze Plebanka w Więcborku w niezbyt sprzyjającej aurze, przyciągnęły, poza wierną publicznością, wielu fotoreporterów. Temat do fotografowania był ciekawy. Wyścigi na piachu tym razem były gonitwą po wodzie. Spod kół ścigających się motocyklistów strzelały fontanny błota, ale trudne warunki do jazdy i kapryśna pogoda wcale nie zmniejszyły ducha walki uczestników V rundy eliminacji Mistrzostw Polski w Motocrossie. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji Waldemara Lamparskiego z sobotnich zmagań motocrossowców.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz