Zamknij

09:12, 23.06.2020

To przykre, że co roku trzeba ciągle o tym samym. To już jest nawet nudne ale skoro inaczej się nie da... Apele mieszkańców efektów nie przynoszą, petycje radnych gminnych też niewiele dają. Osobiste wycieczki wiejskich przedstawicieli do Zarządu Dróg w Sępólnie wracają ze stolicy powiatu z pozyskanymi tam obietnicami, o których spełnienie trzeba się gorąco modlić.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz