Zamknij
23:27, 21.10.2020

Rolnicy powiatu sępoleńskiego włączyli się do ogólnopolskiego protestu rolników przeciw wprowadzanej ustawie, zwanej potocznie piątką Kaczyńskiego.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(2)

kierowca kierowca

2 0

Widać jakimi drogimi ciągnikami przyjechali biedacy. Wiecznie im mało, dopłaty, kwoty mleczne a reszta narodu co zero. Starczy tej błazenady !

00:05, 23.10.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaxaax

1 0

No i już pójdą wnioski o dopłaty do ropy. W końcu trochę najeździli się.

22:41, 23.10.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz