Zamknij

11:20, 07.01.2020

W niedzielę 5 stycznia 2020. w kościele parafialnym w Więcborku odbył się koncert kolęd zespołu „Effatha” i chóru „Lutnia” z Więcborka. Zespoły zaprezentowały kolędy i pastorałki w pięknych opracowaniach i o różnorodnym charakterze. Publiczność mogła zarówno pogrążyć się w zadumie nad tajemnicą narodzenia Jezusa jak i w skocznych pastorałkach zaśpiewać przy żłóbku dzieciątka.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz