Zamknij

Piła: Wernisaż wystawy fotografii "Why life? Przyroda Polski" w PSM L-W

Piła: Wernisaż wystawy fotografii "Why life? Przyroda Polski" w PSM L-W
  • środa 15 października, 17:30
  • 15.10.2025
  • Galeria "Labirynt" PSM L-W w Pile, ul. Sikorskiego 33
  • wstęp wolny

W ramach "Kulturalnego o-środka" w Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej L-W w środę 15 października o godz. 17:30 odbędzie się wernisaż wystawy "Why life? Przyroda Polski". 



To fotografie Marcina Baranieckiego, Tomasza Hausmanna i Jakuba Jasińskiego, dla których otaczający nas świat dzikich zwierząt, ptaków i zachodzących w naturze procesów od zawsze był czymś bliskim sercu. Przez swoje prace pokazują to, co niedostępne w codziennym doświadczeniu, dodatkowo dokładając małe cegiełki do ochrony przyrody i zachowania siedlisk wielu wyjątkowych gatunków żyjących w naszym kraju.



Większość fotografii, to efekt niezliczonych godzin spędzonych w terenie, głównie w naszym rejonie - nad Notecią, w lasach Puszczy nad Gwdą, czy Puszczy Noteckiej. Znajdą się tu również kadry wykonane w innych częściach Polski, na przykład nad Bałtykiem, na Polesiu Lubelskim, w Puszczy Niepołomickiej i Bieszczadach.



Wstęp wolny