Zamknij

Kradła kosmetyki - została zatrzymana

21.46, 24.11.2021 . Aktualizacja: 22.42, 24.11.2021
Skomentuj fot. policja.pl
REKLAMA

Wczoraj policjanci Człuchowa zatrzymali 41-letnią mieszkankę Człuchowa, która trzy razy dokonała kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów w Człuchowie. Ukradła w sumie kosmetyki na sumę prawie 800 złotych. Za przestępstwo, jakim jest kradzież grozi jej teraz do 5 lat pozbawienia wolności - informuje KPP w Człuchowie.

Wczoraj (22 listopada) policjanci z Człuchowa zostali poinformowani o kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów w Człuchowie. Kobieta, którą personel sklepu podejrzewał o kradzieże, trzy razy w krótkich odstępach czasu ukradła kosmetyki na łączną kwotę prawie 800 złotych. Policjanci szybko ustalili, że wskazaną kobietę karali już za kradzież w tym sklepie, wtedy uznali to za wykroczenie i nie wiedzieli nic o innych kradzieżach. Dokładna analiza monitoringu wskazała, że kobieta przychodziła do sklepu w listopadzie 3 razy i za każdym razem wkładała kosmetyki do torebki i wychodziła ze sklepu omijając linię kas.

W tym samym dniu policjanci zatrzymali podejrzaną o kradzieże 41-letnią mieszkankę Człuchowa, która przyznała się do popełnienia zarzucanego jej przestępstwa i oddała skradzione przedmioty.

Mieszkanka Człuchowa po usłyszeniu zarzutów kradzieży została zwolniona. Za takie przestępstwo grozi w Polsce kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ZbigiZbigi

15 1

800 stów i aferę robicie?!! A jak, za przeproszeniem, ksiądz 'kupi' nieruchomość wartą milion za tysiąc złotych, to milczycie!!! Na tym poziomie są właśnie przestępstwa, a nie jakieś tam drobne kradzieże! I jeszcze jedno - za kilka kosmetyków chcecie kobietę skazać na 5 lat(!!!), podczas gdy czarne sukienki BEZKARNIE latami gwałcą dzieci!!! 22:38, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%