Zamknij

Mieszkanka powiatu złotowskiego używając przemocy okradła swoją 78 letnią matkę

13.36, 20.09.2022 źródło: KPP Złotów
Skomentuj fot. KPP Złotów
REKLAMA

Okoneccy policjanci zatrzymali 40-latkę, która używając przemocy okradła swoją 78-letnią matkę. W miniony piątek na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował wobec kobiety tymczasowy areszt. Za przestępstwo rozboju, grozi kara pozbawienia wolności do lat 12 - informuje mł.asp. Damian Pachuc z KPP w Złotowie.

W ubiegłym tygodniu, policjanci z Komendy Komisariatu Policji w Okonku, zostali wezwani na interwencję domową, która dotyczyła kradzieży pieniędzy. Sprawcą kradzieży i awantury domowej, miała być kobieta, która okradła swoją matkę.

Funkcjonariusze którzy przybyli na miejsce ustalili, że 40-latka, wykorzystując przewagę siły oraz bezbronność 78 letniej matki, zaczęła szarpać i uderzać ją po głowie. W momencie gdy seniorka została doprowadzona do stanu bezbronności, została okradziona z pieniędzy w kwocie blisko 3 tys. złotych.

Policjanci tego samego dnia zatrzymali 40 letnią mieszkankę powiatu złotowskiego.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał stróżom prawa podstawy, by przedstawić kobiecie zarzut rozboju oraz uszkodzenia ciała. W piątek (16.09) sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 40-latki tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi jej teraz kara pozbawienia wolności do lat 12.

(źródło: KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%