Zamknij

Policjanci zdążyli na czas

21.14, 29.11.2022 źródło: KPP Piła Aktualizacja: 21.14, 29.11.2022
Skomentuj fot. KPP Piła
REKLAMA

Funkcjonariusze z Ujścia w ostatniej chwili ściągnęli mężczyznę z torów, po których chwilę później przejechał pociąg. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy - informuje st. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile.

W piątek, 25 listopada w godzinach wieczornych oficer dyżurny pilskiej jednostki otrzymał telefon od mężczyzny, który podczas rozmowy wykrzyczał, że chce się targnąć na swoje życie. Zebrane informacje pozwoliły dyżurnemu określić miejsce, w którym przebywał mężczyzna.

Na interwencję zostali zadysponowani funkcjonariusze Posterunku Policji w Ujściu. Szybkie działanie policjantów pozwoliło zlokalizować zgłaszającego na torowisku w pobliżu stacji Kaczory. Mundurowi biegnąc do mężczyzny wzywali go do opuszczenia miejsca. Ten jednak nie reagował. Policjanci po chwili dobiegli do mężczyzny i przy użyciu siły ściągnęli go z torowiska. Chwilę później tymi samymi torami przejechał pociąg towarowy.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany również Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał mężczyznę do pilskiego szpitala na badania. Dzięki szybkiej i zdecydowanej akcji policjantów udało się zapobiec tragedii.

(źródło: KPP Piła)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%