Zamknij

Mieszkanka powiatu pilskiego za nic miała ograniczenie prędkości za co poniosła...

18.28, 17.01.2023 kom. Justyna Andrzejewska Aktualizacja: 19.05, 19.01.2023
Skomentuj fot. policja.pl
REKLAMA

Czasową utratą prawa jazdy, wysokim mandatem i punktami karnymi zakończyło się spotkanie kierującej bmw z policjantami nakielskiego referatu ruchu drogowego. 26-latka za nic miała ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

Nadmierna prędkość w dalszym ciągu jest przyczyną wielu zdarzeń drogowych i niesie za sobą tragiczne skutki. Przepisy prawa o ruchu drogowym stanowią, że za lekceważenie ograniczeń prędkości w obszarze zabudowanym kierowca traci prawo jazdy na 3 miesiące. Przykładem może być kierująca bmw skontrolowana przez nakielską „drogówkę” wczoraj (16.01.23) w Mrozowie.

Pomiar prędkości auta, które prowadziła 26-latka wykazał, że przez obszar zabudowany kobieta jechała mając na liczniku 107 km/h. Mieszkanka powiatu pilskiego, za popełnione wykroczenie, poniosła srogie konsekwencje. Czasowo straciła prawo jazdy, została ukarana 1500-złotowym mandatem, a do jej konta kierowcy dodano 10 punktów karnych.

Policjanci nieustannie apelują do kierowców o jazdę zgodną z przepisami. Jest to ważne szczególnie teraz, kiedy trasy często bywają śliskie. Jedynie stosowanie się do ograniczeń prędkości i rozsądne zachowanie kierowców gwarantują bezpieczeństwo.

(kom. Justyna Andrzejewska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%