Zamknij

Człuchów: Zatrzymali dwóch braci okradających ogródki działkowe

17.08, 24.01.2023 źródło: KPP Człuchów Aktualizacja: 18.02, 24.01.2023
Skomentuj fot. KPP Człuchów
REKLAMA

Wczoraj człuchowscy kryminalni zatrzymali 2 braci, mieszkających w Człuchowie, podejrzanych o kradzieże i włamania do altanek działkowych. Włamywacze kradli drobny sprzęt elektroniczny, narzędzia i elementy z metali kolorowych. Teraz za kradzież z włamaniem grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności - informuje KPP w Człuchowie.

Człuchowscy policjanci od początku stycznia zajmowali się sprawą włamań do altanek i pomieszczeń gospodarczych na ogródkach działkowych w Człuchowie. Włamywacze zabierali w szczególności elektronarzędzia, drobny sprzęt elektroniczny i przedmioty z metali kolorowych. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o te włamania, zatrzymani to braci w wieku 40 i 29 lat, mieszkający w Człuchowie. Policjanci pracujący przy sprawie ustalili, że bracia razem dokonali dwóch włamań, do altanek na działkach ogrodowych w Człuchowie. Również wczoraj obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty włamania do 2 altan ogrodowych, gdzie łącznie wartość skradzionych narzędzi i innych przedmiotów wyceniono na prawie 2 tys. złotych, obaj przyznali się do zarzucanych im czynów. Nie jest to jednak koniec policyjnej pracy, funkcjonariusze ustalają, czy zatrzymani mężczyźni nie są odpowiedzialni za inne włamania w Człuchowie.

Zatrzymanym mieszkańcom Człuchowa za kradzieże z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Większość skradzionych przedmiotów została odzyskana, już wkrótce wrócą do prawowitych właścicieli.

(źródło: KPP Człuchów)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%