Zamknij
REKLAMA

Sępólno: Zlekceważyli zakaz gromadzenia się. Poniosą konsekwencje

16:24, 31.03.2020 | źródło: KPP Sępólno Krajeńskie
Skomentuj fot. policja.pl
REKLAMA

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego sępoleńskiej Policji interweniowali wobec czterech osób, którzy nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa. Wszyscy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem - informuje asp. Małgorzata Warsińska z KPP w Sępólnie Krajeńskim.

W sobotę (28.03.20) dyżurny sępoleńskiej Policji został poinformowany, że w rejonie „starej plaży” w Sępólnie Krajeńskim grupują się młode osoby, które spożywają alkohol. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani miejscowi mundurowi. Funkcjonariusze, w pobliżu wskazanego w zgłoszeniu miejsca, usłyszeli głośne krzyki. Postanowili więc to sprawdzić. Pod wiatą zauważyli siedzącą czteroosobową grupę, która za nic miała obowiązujące przepisy dotyczące zakazu gromadzenia się. Mężczyźni (22, 23 i 27l.) i kobieta (18l.) komentowali panującą w kraju sytuację, wyrażając przy tym swoją dezaprobatę co do wprowadzonych ograniczeń. W związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusze poinformowali całą czwórkę, że zostanie skierowany przeciwko nim wniosek o ukaranie do sądu oraz nakazali przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Policjanci przypominają, że obowiązuje zakaz grupowania się więcej niż 2 osób. Wszyscy, którzy ewidentnie wykazują rażące lekceważenie prawa muszą liczyć się z konsekwencjami i karą grzywny.

(źródło: KPP Sępólno Krajeńskie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MiśMiś

3 1

Panowie policjanci zapraszam na drogę Lipka Krajeńska-Sępólno Krajeńskie.Ciżarówki o 5 rano wpadają do Sępólna w obszar zabudowany z prędkością 80 km/h. Policji brak. No ewentualnie o 10 rano ścigają po miasteczku przestępców którzy nie zapieli pasów lub pijaczków na rowerach. Ciężarówki zatrzymanej nie widziałam nigdy,nawet jak kierowca jechał przez misteczko z komórką w łapie. 22:45, 31.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

0 0

Misiu o 4 wpadają z prędkością 90 km/h. Czuwaj. 14:47, 02.04.2020


RalpgRalpg

0 0

"komentowali panującą w kraju sytuację, wyrażając przy tym swoją dezaprobatę co do wprowadzonych ograniczeń". Czy ktoś może potwierdzić tą informację? 16:08, 02.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz