Zamknij
REKLAMA

Nielegalne automaty do gier zabezpieczone przez policjantów i funkcjonariuszy KAS

14:01, 21.05.2020 | E.S
Skomentuj
Nielegalne automaty do gier zabezpieczone przez policjantów i funkcjonariuszy KAS - fot. KMP Bydgoszcz
REKLAMA

Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ujawnili miejsce, gdzie znajdują są nielegalne automaty do gier hazardowych. W trakcie przeszukania lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli cztery tego typu urządzenia. Teraz sprawą zajmują się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, którzy przejęli sprawę. Właściciel automatów musi liczyć się z poniesieniem odpowiedzialności z kodeksu karnego skarbowego.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że w jednym z lokali na bydgoskich Kapuściskach znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych. Ich podejrzenia potwierdziły się podczas zaplanowanych na wczoraj (20.05.2020) wspólnych działań z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze wspólnie pojechali pod wskazany adres i przeprowadzili tam przeszukanie. Ujawnili cztery nielegalne automaty do gier oraz pieniądze. Wszystkie urządzenia oraz pieniądze zostały zabezpieczone do prowadzonego w tej sprawie postępowania.

Funkcjonariusze KAS przejęli sprawę. Zabezpieczyli urządzenia i przesłuchali świadków. Nie wykluczone, że właściciel lokalu usłyszy zarzuty. W takim przypadku za naruszenie przepisów karno-skarbowych może grozić kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3.

Autor: podkom. Lidia Kowalska - KMP Bydgoszcz, fot. KMP Bydgoszcz

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz