Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany namierzony przez nakielskich policjantów

11:22, 30.07.2021 | E.S
Skomentuj fot. Policja
REKLAMA

Najbliższe 2 lata spędzi w więziennej celi 31-latek zatrzymany przez nakielskich „patrolowców” w jednym z mieszkań na terenie miasta. Za mężczyzną prowadzone były poszukiwania w związku z nakazami wystawionymi przez sąd w Nakle oraz Szubinie.

Kilka dni temu nakielscy „patrolowcy” ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta prawdopodobnie przebywa 31-latek, za którym prowadzone są poszukiwania w związku z nakazami, jakie wystawił za nim sąd w Nakle oraz Szubinie. Mężczyzna powinien przebywać w zakładzie karnym, gdyż miał do odbycia karę za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu oraz kradzieże.

Mundurowi swoje informacje sprawdzili wczoraj (29.07.21). Wtedy też zapukali do drzwi mieszkania, gdzie miał zgodnie z ustaleniami przebywać poszukiwany. Personalia mężczyzny, którego zastano w jednym z pomieszczeń sprawdzono w policyjnych systemach co potwierdziło, że jest poszukiwany.

31-latek został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę wymierzoną przez sąd.

mł. asp. Zofia Wrzeszcz - p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%