Zamknij

Śmiertelny wypadek w powiecie bydgoskim - ustalenia Policji

15:23, 15.10.2021 | źródło: KWP Bydgoszcz
Skomentuj fot. KWP Bydgoszcz
REKLAMA

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (15.10.2021) na drodze wojewódzkiej nr 551 w miejscowości Dąbrowa Chełmińska. Kierujący Fiatem Ducato zderzył się z pojazdem ciężarowym wyjeżdżającym z lasu. 62-letni kierowca fiata poniósł śmierć na miejscu - informuje kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Dzisiaj (15.10.2021) tuż po godz. 06:30 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Dąbrowa Chełmińska w powiecie bydgoskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki MAN nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z lasu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym drogą samochodem dostawczym marki Fiat Ducato. W wyniku poniesionych obrażeń 62-latek kierujący fiatem poniósł śmierć na miejscu.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(źródło: KWP Bydgoszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

gajowygajowy

4 0

Po co nadleśnictwa szkolą pracowników na uprawnienia do kierowania ruchem drogowym ?, przy takich wyjazdach o ograniczonej widoczności z lasu kierowca zwłaszcza dużego i ciężkiego pojazdu musi być "wyprowadzany", 17:58, 15.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%