Zamknij
REKLAMA

Zatrzymani za kradzież motoroweru

18:13, 13.02.2018 | st.asp. Damian Moczadło - p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Zatrzymani za kradzież motoroweru - fot. KPP Nakło nad Notecią

W niedzielę (11.02) policjanci z nakielskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który na terenie gminy Sadki ukradł motorower. 

W niedzielę (11.02) chwilę przed godziną 15:00 dyżurny nakielskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości w gminie Sadki, z terenu posesji, jakieś osoby właśnie kradną motorower. Każda taka informacja jest natychmiast sprawdzana, dlatego we wskazane miejsce pojechali funkcjonariusze z posterunku w Mroczy.

Policjanci ustalili w rozmowie z pokrzywdzonym, że trzej mężczyźni z terenu jego posesji załadowali motorower na samochód osobowy z przyczepką i odjechali w nieokreślonym kierunku. 

Powyższa informacja została przekazana patrolom pełniącym służbę na terenie powiatu i chwilę po godzinie 16:00 policjanci zatrzymali 34-ltniego mieszkańca gminy Nakło. 

Następnego dnia (12.02.) funkcjonariusze ustalili personalia kolejnych dwóch sprawców, którymi okazali się również mieszkańcy gminny Nakło w wieku 25 i 35 lat. Mundurowi jeszcze tego samego dnia odzyskali skradziony motorower, który zostanie niebawem przekazany właścicielowi. Dzisiaj (13.02), mężczyznom zostaną przedstawione zarzuty kradzieży. 

Zgodnie z kodeksem karnym, sprawcom grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 

(st.asp. Damian Moczadło - p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone