Zamknij

Pędził 129 km/h w obszarze zabudowanym

10:39, 14.05.2018 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Pędził 129 km/h w obszarze zabudowanym - fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoscy policjanci ruchu drogowego zarejestrowali wykroczenie 30-letniego kierowcy audi, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 129 km/h. Jego poczynania na ul. Fordońskiej w Bydgoszczy zarejestrował policyjny wideorejestrator. Mężczyzna stracił prawo jazdy, otrzymał 10 punktów karnych, a dodatkowo musi zapłacić 500 złotych mandatu - informuje podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Nadmierna prędkość jest w dalszym ciągu jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Kierowcy niestety nadal decydują się na jazdę niezgodną z przepisami. Funkcjonariusze z bydgoskiej "drogówki", aby poprawić bezpieczeństwo na drodze przez cały czas kontrolują ulice Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego pod kątem łamania przepisów związanych z przekroczeniem prędkości. W tym celu policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego wykorzystują m.in. pojazdy wyposażone w wideorejestratory.

Nie inaczej było na ul. Fordońskiej w Bydgoszczy, gdzie funkcjonariusze ruchu drogowego nieoznakowanym radiowozem BMW, dbali o bezpieczeństwo reagując na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym. W pewnym momencie zauważyli jadące z dużą prędkością audi. Policjanci zarejestrowali jak kierowca jechał z prędkością 129 km/h w obszarze zabudowanym przy ograniczeniu, na tym odcinku, do 70 km/h. 30-letni bydgoszczanin stracił prawo jazdy. Ponadto został ukarany mandatem karnym w wysokości  500 złotych i 10 punktami karnymi.

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone