Zamknij

Odpowie za kradzież kabiny prysznicowej

14:25, 12.07.2018 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Odpowie za kradzież kabiny prysznicowej - fot. Pixabay

Mieszkaniec powiatu nakielskiego usłyszał zarzut kradzieży. Na jego trop wpadli kryminalni z Fordonu. Podejrzany ukradł w jednym z marketów budowlanych kabinę prysznicową. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem - informuje kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalnych z fordońskiego komisariatu. Z uzyskanych informacji wynikało, że na początku lipca doszło do kradzieży kabiny prysznicowej w jednym z marketów budowlanych. Wartość strat oszacowano na blisko 1400 złotych.

Funkcjonariusze pracujący nad sprawą wytypowali podejrzewanego. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu nakielskiego. Policjanci pojechali po mężczyznę. Na miejscu zatrzymali zaskoczonego 23-latka. Kryminalni odzyskali skradziony towar.

W tym samym dniu funkcjonariusze przyjęli też zawiadomienie od pokrzywdzonego o popełnionym przestępstwie. Zatrzymany został przewieziony do fordońskiego komisariatu. Tam usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone