Zamknij

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 25 - FOTO

14:49, 06.08.2018 | źródło: KPP Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 25 - fot. KPP Człuchów

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj o 4:30 nad ranem, gdzie na drodze krajowej nr 25 między Gwieździnem a Rzeczenicą kierująca audi na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania uderzyła w motorower. 28-letni motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zorganizowali objazdy, aktualnie ustalają szczegóły wypadku - informuje KPP w Człuchowie.

Dzisiaj o 4:30 rano policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 25 między Gwieździnem a Rzeczenicą, gdzie audi uderzyło w motorower. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 21-letnia kobieta kierująca audi na prostym odcinku drogi jadąc w kierunku Rzeczenicy, podczas wyprzedzania uderzyła prawym bokiem w prawidłowo jadącego motorowerzystę. W wyniku zderzenia 28-letni motorowerzysta wywrócił się do przydrożnego rowu, poniósł śmierć na miejscu. Kierująca audi 21-letnia kobieta była trzeźwa. 

Droga do godziny 9:00 była całkowicie zablokowana, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zorganizowali objazdy oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

fot. KPP Człuchów

KPP Człuchów

(źródło: KPP Człuchów)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone