Zamknij

Młodzi włamywacze

16:25, 07.02.2019 | źródło: KPP Wałcz
REKLAMA
Skomentuj
Młodzi włamywacze - fot. policja.pl

Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego, w składzie ze strażnikiem miejskim, na gorącym uczynku zatrzymali 2 nieletnich sprawców wielu kradzieży z włamaniem do altanek działkowych i dewastacji mienia. Ponadto ustalili kolejnych 2 nieletnich, którzy również popełnili te same czyny. Młodymi sprawcami zajmie się Sąd Rodzinny - informuje KPP w Wałczu.

Około godziny 10:00 po otrzymaniu zgłoszenia o wielu kradzieżach z włamaniem na ogródkach działkowych na ulicy Chełmińskiej w Wałczu, natychmiast na miejsce został skierowany patrol w składzie ze strażnikiem miejskim.

Kiedy mundurowi rozmawiali z jednym z pokrzywdzonych, w pewnej chwili na jednej z alei zauważyli idące dwie nieletnie osoby. Funkcjonariusze ruszyli za nimi w pościg. Po chwili obaj młodzi sprawcy zostali ujęci.

Nieletni mieli przy sobie część skradzionego mienia. Przywłaszczone rzeczy ukryte były nieopodal w zaroślach. Część mienia była zniszczona. Łupem 14-latków padł głównie sprzęt ogrodowy.

W trakcie wykonywania dalszych czynności z młodymi sprawcami w jednostce Policji, okazało się, że czynów tych dokonali jeszcze dwaj inni 14-latkowie.

Teraz 4 nieletnimi zajmie się Sąd Rodzinny.

(źródło: KPP Wałcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone