Zamknij

Kilka dni temu schowała się przed stróżami prawa w szafce zlewozmywakowej. Znów złamała prawo

14:46, 13.04.2019 | źródło: KMP w Bydgoszczy
REKLAMA
Skomentuj
Kilka dni temu schowała się przed stróżami prawa w szafce zlewozmywakowej. Znów złamała prawo - fot. KMP Bydgoszcz

Kilka dni temu 38-latka, chcąc uniknąć zatrzymania i odpowiedzialności za rozbój, schowała się w szafce zlewozmywakowej. Okazuje się, grożąca jej za ten czyn kara niczego jej nie nauczyła. W miniony czwartek (11.04.2019) kobieta znów weszła w konflikt z prawem. W jednym ze sklepów na bydgoskich Wyżynach postanowiła ukraść artykuły spożywcze warte kilkaset złotych. Udaremnił jej to policjant, który w czasie wolnym od służby robił zakupy w tym sklepie - informuje podkom. Lidia Kowalska z KMP w Bydgoszczy.

W miniony czwartek (11.04.2019) dyżurny z komisariatu na bydgoskich Wyżynach otrzymał zgłoszenie o agresywnej i nieuczciwej klientce jednego ze sklepów na tym osiedlu. Okazało się, że kobieta chodząc po sklepie chowała do torby różnego rodzaju artykuły spożywcze. Kiedy przechodziła przez linię kas nie uiściła opłaty za towar i chciała wyjść ze sklepu. 

Wszystko to widzieli pracownicy, którzy chcieli uniemożliwić jej wyjście z budynku. Jednak ta nie reagowała na ich polecenia pozostania w sklepie i kierowała się do wyjścia. Dopiero reakcja policjanta z bydgoskich Wyżyn, który w czasie wolnym od służby robił zakupy w tym samym sklepie, okazała się skuteczna. Policjant zatrzymał kobietę i poczekał z nią na miejscu do czasu przyjazdu wezwanego patrolu. 

38-letnia bydgoszczanka chciała ukraść towar wart ponad 400 złotych. Została zatrzymana. Pracownicy sklepu jednoznacznie stwierdzili, że gdyby nie reakcja funkcjonariusza nieuczciwa klientka z pewnością by uciekła ze skradzionym towarem.

Kobieta do wcześniejszej sprawy usłyszała już zarzuty rozboju i kradzieży, a prokurator zastosował wówczas wobec niej policyjny dozór. Teraz poszerzyła ona katalog czynów, za które musi ponieść odpowiedzialność o kolejną kradzież.

REKLAMA
(źródło: KMP w Bydgoszczy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone