Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu pilskiego. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież ponad 60 kg ryb z gospodarstwa rybnego. Usłyszał on zarzut kradzieży oraz znęcania się nad zwierzętami. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
15 sierpnia br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile został poinformowany o tym, że z gospodarstwa rybnego znajdującego się na terenie gminy Wyrzysk skradziono ryby. W związku z tym zgłoszeniem na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku. Funkcjonariusze ustalili, że łupem złodzieja padło ponad 60 kilogramów ryb. Mundurowi natychmiast zajęli się sprawą.
Policjanci z Wyrzyska błyskawicznie przeanalizowali zebrane informacje i jeszcze tego samego wieczoru wpadli na trop złodzieja, którym okazał sie 34-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk. Policjanci pojechali na wytypowany adres i zatrzymali mężczyznę. Próbował uciekać i był agresywny. Przyznał się do kradzieży ryb. Usłyszał zarzut kradzieży oraz znęcania się nad zwierzętami.
0 1
pewnie zwinol je rydzykowi bo sprawa wyszla na jaw!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz