Zamknij
REKLAMA

Wspólne działania Policji i SOK na terenie powiatu nakielskiego

17:46, 05.09.2019 | mł. asp. Zofia Wrzeszcz - p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Wspólne działania Policji i SOK na terenie powiatu nakielskiego - fot. KPP Nakło nad Notecią

Policjanci razem z przedstawicielami Straży Ochrony Kolei kontrolowali obszary kolejowe. Celem wspólnych działań było sprawdzanie czy przestrzegane są przepisy porządkowe na tych terenach.

Celem działań, jakie wczoraj (04.09.19) prowadzili nakielscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Straży Ochrony Kolei, było przeciwdziałanie niszczeniu mienia i kradzieży elementów infrastruktury kolejowej, a także kontrola przestrzegania przepisów porządkowych na obszarze kolejowym. Mundurowi sprawdzali także tożsamość i legalność pobytu osób przemieszczających się po tych terenach.

Sprawdzeniem objęta została trasa kolejowa Nakło nad Notecią-Samostrzel oraz dworce kolejowe w tych miejscowościach. Policjanci i „sokiści” zwracali też uwagę na akty wandalizmu, dewastacje, graffiti oraz kradzieże na szkodę podróżnych.

Podczas wspólnych działań funkcjonariusze około godziny 9.45 w Samostrzelu zatrzymali do kontroli drogowej mazdę, której kierujący chwilę wcześniej wjechał na przejazd kolejowy pomimo, iż podnoszenie zapór nie zostało zakończone.  Wobec 44-letniego mieszkańca Nakła, w związku z popełnionym wykroczeniem, sporządzono wniosek o ukaranie do sądu.

Wspólne działania Policji i Straży Ochrony Kolei na terenie powiatu nakielskiego prowadzone będą do 9 września br.

(mł. asp. Zofia Wrzeszcz - p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone