Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany listem gończym wpadł z narkotykami

11:43, 08.10.2019 | E.S
Skomentuj
Poszukiwany listem gończym wpadł z narkotykami - fot. KMP Bydgoszcz
REKLAMA

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście namierzyli i zatrzymali poszukiwanego. 19-latek był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim 10 „działek” amfetaminy.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia. Policjanci poszukiwali 19-latka, za którym sąd wydał list gończy. Młody mężczyzna był poszukiwany do odbycia ponad półrocznej kary pozbawienia wolności za dokonanie rozboju. Niestety 19-latek nie miał ochoty "odwiedzać" więzienia i zaczął się ukrywać. Funkcjonariusze wiedzieli, że najprawdopodobniej ukrywa się w centrum Bydgoszczy.

Wczoraj (07.10.2019) po południu namierzyli go na bydgoskim „londynku”, gdy wchodził do sklepu spożywczego. Kryminalni zatrzymali go. W trakcie kontroli osobistej okazało się, że poszukiwany ma przy sobie 10 zawiniątek z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. 19-latek trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (08.10.2019) policjanci doprowadzili poszukiwanego do zakładu karnego. Natomiast jeśli ekspertyza laboratoryjna potwierdzi wstępne badania narkotesterem, wówczas młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków.

Autor: kom. Przemysław Słomski - KMP Bydgoszcz

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz